Проведено семінар для керівників та відповідальних осіб за техногенну та протипожежну безпеку закладів освіти Краснокутського району
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/img_4178.jpg)
12 грудня 2019 року інженером з охорони праці відділу освіти Шостак Іриною проведено семінар для керівників та відповідальних осіб за техногенну та протипожежну безпеку закладів освіти Краснокутського району за участю провідних інспекторів Краснокутського РС ГУ ДСНС у Харківській області та головного спеціаліста з питань цивільного захисту Краснокутської РДА.